Hilkka Elina Kałuska dd. Nylund

finland_flag

united_kingdom_flag

 

Najbliższa rodzina

Rodzice

Rodzeństwo

  • Tommi Juhani Nulund
  • Marianne Orvokki Nulund

Dzieci

ur. 28 grudnia 1965 w Helsinkach

Skończyłam Liceum Opieki Społecznej w Espoo (Espoon sosiaalialan oppilaitos) w roku 1991. Pracuję w Domu Opieki Społecznej Rinnekoti w Espoo od roku1987. Obecnie pracuję także w innym ośrodku opieki społecznej, gdzie opiekuję się ludźmi w podeszłym wieku. Bardzo lubię tę pracę, ponieważ lubię pomagać i opiekować się ludźmi. Niedawno rozpoczęłam własną działalność gospodarczą w kooperacji z dwoma dużymi producentami. Jednym z nich jest Amway, gdzie sprzedaję kosmetyki i środki czystości. Drugim jest Partylite, gdzie sprzedaję prześliczne świece i inne produkty, ze świecami związane.

Moje obecne hobby, to jazda konna, konie zawsze były dla mnie bardzo ważne już od dzieciństwa. Kocham wszystkie zwierzęta, niedługo będziemy mieli psa!

Lubię spotykać się z przyjaciółmi i lubię dobre jedzenie. W ogóle jestem osobą towarzyską, więc przyjaciele są dla mnie bardzo ważni. Oczywiście rodzina jest także bardzo ważna.

Lubię także muzykę i konkursy karaoke, ale mam na te przyjemności bardzo mało czasu. Taniec jest także jedną z moich ulubionych rozrywek.

Czego nie lubię, to ludzie samolubni, którzy nie potrafią słuchać. W pracy nie lubię ludzi leniwych.

Mam jednego brata i siostrę, która mieszka razem z naszym tatą. Mama umarła kilka lat temu.

Byłam na jednym Zjeździe Kałuskich, co było dla mnie bardzo miłym doświadczeniem. Polska to fajny kraj, a Polacy to bardzo mili i gościnni ludzie.