XVI Zjazd

Zamek_Czocha_7

Droga i szlachetna Rodzinko, 

 Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim członkom Rodu Kałuskich, rodzinom spokrewnionym i spowinowaconym, a szczególnie organizatorom i uczestnikom XVI Zjazdu Rodzinnego, który odbył się w dniach 27-28.06.2015 w Zamku Czocha!

Group1

Kogo spotkaliśmy podczas Zjazdu:
  1. Kałuski Marek – Wrocław – organizator
  2. Hoszowski Mya – Szczecin, piątek – niedziela
  3. Kałuska Magdalena – Kraków, sobota – niedziela
  4. Kałuski Bogumił – Kraków, sobota – niedziela
  5. Kałuska Julia – Kraków, sobota – niedziela
  6. Chudzikowska-Łaś Bernadetta – Radwanice, piątek – niedziela
  7. Łaś Marcin – Radwanice, piątek – niedziela
  8. Kałuska Elina – Klaukkala, piątek – niedziela
  9. Kałuski Piotr – Klaukkala, piątek – niedziela
  10. Kałuska Dominika – Klaukkala, piątek – niedziela
  11. Kałuski Daniel – Klaukkala, piątek – niedziela
  12. Kałuska Beata – Poznań, sobota – niedziela
  13. Kałuska Nel – Poznań, sobota – niedziela
  14. Kałuski Bogusław – Poznań, sobota – niedziela
  15. Chudzikowska Bianka – Wrocław, sobota
  16. Chudzikowski Tomasz – Wrosław, sobota
  17. Chudzikowski Mikołaj – Wrocław, sobota
  18. Chudzikowska Bogumiła – Szklarska Poręba, sobota
  19. Chudzikowski Marian – Szklarska Poręba, sobota
  20. Kałuska Urszula – Radzionków, sobota
  21. Kałuski Przemysław – Radzionków, sobota
  22. Kałuska Zofia – Nowa Sól, sobota
  23. Kałuski Leszek – Nowa Sól, sobota
  24. Sikorska Magda – Wrocław, piątek – niedziela
  25. Sikorski Przemek – Wrocław, piątek – niedziela
  26. Chudzikowska Renata – Wrocław, piątek – niedziela
  27. Chudzikowski Edward – Wrocław, piątek – niedziela
  28. Kędzierksa Maryla – Gniezno, sobota – niedziela
  29. Kędzierski Mieczysław – Gniezno, sobota – niedziela
  30. Kałuski Dariusz – Radzyń Podlaski, sobota – niedziela
  31. Kałuska Monika – Radzyń Podlaski, sobota – niedziela
  32. Kałuska Martynka – Radzyń Podlaski, sobota – niedziela
  33. Kałuski Mariusz – Radzyń Podlaski, sobota – niedziela
  34. Kałuska Katarzyna – Radzyń Podlaski, sobota – niedziela
  35. Kałuska Anna – Radzyń Podlaski, sobota – niedziela
  36. Jabłońska Janina – Warszawa,
  37. Jabłoński Mariusz – Warszawa,
  38. Chudzikiwska Alicja – Wrocław,
  39. Chudzikowski Krzysztof – Wrocław,
  40. Chudzikowska Maja – Wrocław,
  41. Chudzikowski Mateusz – Wrocław,
  42. Chudzikowska Janina – Września,
  43. Chudzikowski Henryk – Września,
  44. Chudzikowska Dorota – Września,
  45. Chudzikowska Arleta – Września,
  46. Chudzikowski Jacek – Września,
  47. Dolna Krystyna – Opole,
  48. Dolny Tadeusz – Opole,
  49. Dolna Danuta,
  50. Dolny Artur,
  51. Dolna Zuzia,
  52. Dolny Piotr,
  53. Kałuska Mirosława – Koziegłowy,
  54. Kałuska Joanna – Koziegłowy,
  55. Kałuski Jan – Koziegłowy,
  56. Kałuska Małgorzata – Koziegłowy,
  57. Kałuski Rafał – Koziegłowy,
  58. Kałuska Danka – Nowa Sól,
  59. Kałuski Maciek – Nowa Sól,
  60. Kałuska Grażyna – Jaworzno,
  61. Kałuski Ignacy – Jaworzno,
  62. Ziętek Katarzyna,
  63. Ziętek Piotr,
  64. Ostrowska Karolina – Nowa Sól,
  65. Osrowski Paweł – Nowa Sól,
  66. Ostrowska Natalia – Nowa Sól,
  67. Ostrowska Róża – Nowa Sól.

Mapka

Wyświetl większą mapę

następny zjazd