Hevoset – Horses – Konie

Tämä on sivu kahdesta hevosesta, joiden nimet ovat Jussi ja Solo. Jos haluat ratsastaa, lmoita halukkuutesi lomakkeeseen sivun alapäässä. Sivun toimittaja on Piotr Kałuski. Olen pahoillani, jos vastaukseni on viivästynyt, mutta en tarkistaa sähköpostini päivittäin, tietokoneet eivät ole minun suosikki leluja.

Welcome to the page dedicated to two horses, Jussi and Solo. You can see the contact form on the bottom of the page. Feel free to contact, ask question or just book riding time. Page is edited by Piotr Kałuski. I am sorry, if my replies are delayed, but I do no check my e-mail every day, computers are not my favourite toys during free time.

Witam na stronie poświęconej dwóm koniom, które noszą imiona Jussi i Solo. Jeżeli chcesz pojeździć, zgłoś chęć jazdy poprzez formularz znajdujący się na samym dole strony. Administratorem strony jest Piotr Kałuski. Z góry przepraszam, odpowiedzi mogą być trochę opóźnione, ponieważ nie sprawdzam poczty elektronicznej codziennie, komputer nie jest moją ulubiona zabawką, więc nie zaglądam tam często w wolnym czasie.

 

Prawdę mówiąc piękne wspomnienia. Jusii i Solo pasą się już dawno na niebieskich łąkach, ale pozostały nam zdjęcia na pamiątkę. A nasz nowy przyjaciel który zwalił mnie z grzbietu około 5 razy do tej pory nazywa się Sparkki. Więcej zdjęć w tak zwanej „krótce”.

 

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message